Rezydencja Villa Park, w której mieszczą się apartamenty znajduje się w jednym z wyjątkowych miejsc w Ełku u ujściu rzeki do jeziora. Budynek przylega do parku, niedaleko znajdują się obiekty sportowe takie jak skate park, korty tenisowe, ścieżka rowerowa bąca częścią ponad sześciokilometrowej promenady ciągnącej się wzdłuż jeziora Ełk. Z drugiej strony malownicze miasto pełne zieleni i urokliwych kamienic.

Przy promenadzie ulokowane są małe kafejki, restauracje, wypożyczalnie sprzętu wodnego. Jest to także miejsce idealne do uprawiania aktywnego wypoczynku - porannego joggingu, spacerów, przejażdżek rowerowych. Niedaleko znajduje się Ełckie Centrum Kultury i Amfiteatr, które latem oferują szeroki wachlarz wydarzeń kulturalno- sportowych.

Zapraszamy do wypoczynku i aktywnego korzystania z atrakcji oferowanych w mieście Ełk oraz jego okolicach. To miasto wielokulturowe z piękną historią i niezwykle malowniczymi walorami przyrody. "Ełk - tu wracam" - to hasło idealnie opisuje reakcję wszystkich osób, które odwiedzą je choćby jeden raz...